Header

Missioon

Miks me olemas oleme

Me oleme Eestis sündinud tervisetehnoloogia ettevõte, kelle missiooniks on pikendada meie kõikide tervena elatud eluiga. Me usume, et igaühel meist on varjatud potentsiaal tõsta oma füüsilist ja vaimset vormi, et elada oluliselt kauem terve ja aktiivsena. Me aitame seda potentsiaali leida ja ellu rakendada.

Mis oleks kui ärkaksid igal hommikul täielikult puhanuna ning energiat jätkuks ilma pausideta õhtuni? Kui su keskendumisvõime oleks tipus kogu päeva? Kui sa magaksid paremini ja taastuksid kiiremini? Tunneksid vähem ärevust ja rohkem igapäevast rahulolu? Ja mis oleks kui see kõik kestaks paar aastakümmet rohkem, kui tänane statistika meile ennustab? Me usume, et see tulevik on käega katsutav kõigile, kes on valmis oma tervise üle suuremat kontrolli võtma.

Me teeme iga päev sadu väikeseid omavahel seotud otsuseid, mis mõjutavad meie füüsilist ja vaimset heaolu. Kui me sööme teadlikumalt, on meil rohkem energiat, et olla päeva jooksul aktiivne. See toob kaasa parema ööune, mis omakorda tõstab järgmisel päeval meeleolu ja keskendumisvõimet.

Teaduslikud uuringud näitavad, et tehes nendes valdkondades teadlikult väikeseid korrektuure, on võimalik oma füüsiline ja vaimne vorm vaid mõne kuuga täiesti uuele tasemele viia.

Me aitame sul selle enda jaoks tööle panna. Activate tervisjuhtimise rakendus toob ühel platvormil kokku uuenduslikud tervisekontrolli võimalused, teaduspõhised soovitused ja mikronõustamise. Kõik, mida vajad, et oma tervist ise juhtima hakata.

Tähelepanu? Valmis olla. Activate!