Päis

Missioon

Miks me olemas oleme

Me oleme Eestis sündinud tervisetehnoloogia ettevõte, kelle missiooniks on pikendada inimeste tervena elatud eluiga. Usume, et igaühel meist on varjatud potentsiaal tõsta oma füüsilist ja vaimset vormi ning elada oluliselt kauem terve ja aktiivsena. Me aitame seda potentsiaali leida ja ellu rakendada.

Mis oleks kui ärkaksid igal hommikul täielikult puhanuna ning energiat jätkuks ilma pausideta õhtuni? Kui su keskendumisvõime oleks tipus kogu päeva? Kui sa magaksid paremini ja taastuksid kiiremini? Tunneksid vähem ärevust ja rohkem igapäevast rahulolu? Ja mis oleks kui see kõik kestaks paar aastakümmet rohkem, kui tänane statistika meile ennustab?

Me usume, et selline tulevik on käega katsutav kõigile, kes on valmis oma tervise üle suuremat kontrolli võtma. Oleme sulle abiks, et see potentsiaal ellu rakendada. Activate rakendus toob ühel platvormil kokku uuenduslikud tervisekontrolli võimalused, ekspertide loodud tervisejuhtimise programmid, teaduspõhised soovitused ja mikronõustamise. Kõik, mida vajad, et oma tervis uuele tasemele viia.

Tähelepanu? Valmis olla. Activate!