Funktsioonid

Rakenduse tutvustus

Activate rakenduse eesmärgiks on aidata sul juhtida oma tervist uuenduslike tööriistade ja teaduslikult tõestatud tervisehäkkide abil. Siin lehel tutvustame rakenduse põhifunktsioone.

Tervisepunktid

Saad koguda tervisepunkte ettenähtud tegevusi sooritades. Leiad rakenduse taseme vaatest kui palju punkte iga tegevus annab.

Igal kuul alustad vastava kuu punktide kogumist nullist, kuid säilitad eelnevalt kogunenud kogupunktid. Kogupunktide eest saad ligipääsu põnevatele liikmepakkumistele juhtivatelt tervisebrändidelt.

Tasemed

Tervisepunktide süsteemis on viis taset: Starter, Explorer, Action Taker, Achiever and Master. Igal tasemel on punktisumma vahemik, millest miinimumi hoides säilitad taseme ning maksimumi saavutades avaneb järgmine tase. Kuigi kuupunktid lähevad iga kuu alguses nulli, säilitad endiselt eelmisel kuul teenitud taseme.

Igal tasemel on ka punktide kordaja, mis aitab sul punkte kiiremini teenida - kõrgemal tasemel on kõrgem kordaja.

Digitaalne töölaud

Jälgi oma digitaalseid andmeid ühest kohast. Andmekaardil näed oma tänase päeva näitajat ja viimase 14-päeva keskmist.

Keskmise alusel anname sulle tagasisidet, kas oled vastavalt World Health Organisation-i juhistele rohelises, kollases või punases tsoonis. Olles rohelises tsoonis täidad soovituslikke norme, kollase ja punase tsooni väärtused on alla soovituslikke normide ning vajavad sinu tähelepanu.

Seadmete ühendamine

Ühenda seadmed, et jälgida oma andmeid otse töölaualt. Ühendada on võimalik Apple Health, Google Fit, Fitbit, Polar või Garmin platvormiga.

Body Scan

Body Scan on mugav viis jälgida peamisi kehamõõtusid kodust lahkumata. Body Scan hõlmab kahe pildi tegemist eest ja küljelt. Tehisintellektil põhinev algoritm loob seejärel 3D-mudeli ja kasutab seda Sinu kehamõõtude arvutamiseks. Kogu protsess võtab alla 60 sekundi. Andmetöötlus toimub Sinu nutitelefonis ilma, et andmed seadmest lahkuksid.

Loe lähemalt

Vereanalüüs

Activate vereanalüüsi pakett on loodud koos SYNLABi arstide ja spetsialistidega. Pakett koosneb 11-st biomarkerist ja annab ülevaate sinu üldisest terviseseisundist. Tulemused võimaldavad hinnata võimalikke terviseriske ja arenguvõimalusi. Soovitame igal täiskasvanul teha vähemalt 1 selline vereanalüüs aastas.

Telli vereanalüüs siit.

Füüsilise vormi testid

Lihtsad kodus tehtavad füüsilise vormi testid aitavad sul jälgida enda arengut parema füüsilise vormi poole. Ära unusta sisestada tulemusi peale iga mõõtmist.

  • Maksimaalne kätekõverduste arv
  • Maksimaalne lõuatõmmete arv
  • Maksimaalne keretõstete arv
  • Maksimaalne aeg plank asendis

Tervisesprindid

Tervisesprint on kindla kestvusega tervisejuhtimise programm, mille eesmärgiks on füüsilise ja vaimse vormi tõstmine igapäevaste teaduslikult tõestatud tervisehäkkidega.

Sprindi jooksul järgid ekspertide poolt kokku pandud päevakava ja rakendus saadab sulle vastavaid meeldetuletusi. Teeme koostööd treenerite, arstide ja tervisenõustajatega, et tuua sinuni pidevalt uusi põnevaid programme.

Vaata sprinte

Tegevuspank

Internet on täis üldsõnalisi tervisesoovitusi ja sinu elustiiliga sobivaid praktilisi ning teaduspõhiseid nõuandeid on tihti keeruline leida.

Seetõttu oleme Activate rakendusse lisanud üle saja teaduspõhise ja praktilise soovituse liikumise, toitumise, une ja stressi iseseisvaks juhtimiseks. Üllatavad, ent toimivad väikesed terviseampsud ning häkid, mida on lihtne oma päevakavasse lisada ja kohe proovima asuda.