Päis

Funktsioonid

Rakenduse tutvustus

Activate rakenduse eesmärgiks on aidata sul juhtida oma tervist uuenduslike tööriistade ja teaduslikult tõestatud tervisehäkkide abil. Siin lehel tutvustame rakenduse põhifunktsioone.

Face Scan

Face Scan on mugav viis jälgida oma üldist tervislikku seisundit ja südameveresoonkonna vormi mugavalt kodust lahkumata. Avage Activate rakenduses Face Scan funktsioon ja järgige ekraanil olevaid juhiseid. Unikaalne tehnoloogia tuvastab näonaha pulseerimise kaudu pulsisageduse, mille abil arvutab tehisintellektil põhinev algoritm vajalikud füsioloogilised tunnused. Kogu protsess võtab aega 30 sekundit. Andmetöötlus toimub Sinu nutitelefonis ilma, et andmed seadmest lahkuksid.

Loe lähemalt

Body Scan

Body Scan on mugav viis jälgida peamisi kehamõõtusid kodust lahkumata. Body Scan hõlmab kahe pildi tegemist eest ja küljelt. Tehisintellektil põhinev algoritm loob seejärel 3D-mudeli ja kasutab seda Sinu kehamõõtude arvutamiseks. Kogu protsess võtab alla 60 sekundi. Andmetöötlus toimub Sinu nutitelefonis ilma, et andmed seadmest lahkuksid.

Loe lähemalt

Vereanalüüs

Activate vereanalüüsi pakett on loodud koos SYNLABi arstide ja spetsialistidega. Pakett koosneb 11-st biomarkerist ja annab ülevaate sinu üldisest terviseseisundist. Tulemused võimaldavad hinnata võimalikke terviseriske ja arenguvõimalusi. Soovitame igal täiskasvanul teha vähemalt 1 selline vereanalüüs aastas.

Telli vereanalüüs siit.

Füüsilise vormi testid

Lihtsad kodus tehtavad füüsilise vormi testid aitavad sul jälgida enda arengut parema füüsilise vormi poole. Ära unusta sisestada tulemusi peale iga mõõtmist.

  • Maksimaalne kätekõverduste arv
  • Maksimaalne lõuatõmmete arv
  • Maksimaalne keretõstete arv
  • Maksimaalne aeg plank asendis

Tervisesprindid

Tervisesprint on kindla kestvusega tervisejuhtimise programm, mille eesmärgiks on füüsilise ja vaimse vormi tõstmine igapäevaste teaduslikult tõestatud tervisehäkkidega.

Sprindi jooksul järgid ekspertide poolt kokku pandud päevakava ja rakendus saadab sulle vastavaid meeldetuletusi. Teeme koostööd treenerite, arstide ja tervisenõustajatega, et tuua sinuni pidevalt uusi põnevaid programme.

Vaata sprinte

Isiklik coach

Kui oled otsustanud tõsiselt eesmärgi nimel tööd teha ja vajad kedagi, kes aitaks sihti seada ning rajal püsida, on sul võimalus rakenduse kaudu teha koostööd isikliku coachiga. Activate coachid on kogenud spetsialistid, kelle hulka kuuluvad hulka kuuluvad personaaltreenerid, toitumisterapeudid, unespetsialistid ja vaimse heaolu eksperdid.

Sprindi ajal toetab coach sind rakenduses tekstivestluse kaudu. Coachiga pakett sisaldab 1 tund sõnumivestluse põhist mikronõustamist kuus, mis sobib hästi iganädalasteks check-in'ideks.

Tutvu coachidega

Päevaskoor

Selleks, et aidata sul oma progressi jälgida, oleme loonud mõõdiku nimega Päevaskoor, mis näitab sinu edusamme nelja valdkonna lõikes: liikumine, toitumine, uni ja stressijuhtimine.

Mida kõrgem on skoor, seda tõhusamalt oled kasutanud oma päeva füüsilise ja vaimse vormi arendamiseks. Päevane maksimumskoor on 100. Selle saavutamiseks tee iga päev järgnevad tegevused:

  • 10 000 sammu
  • 7-8 tundi und
  • 1 füüsiline tegevus rakenduse tegevuspangast
  • 1 toitumisega seotud tegevus rakenduse tegevuspangast
  • 1 unega seotud tegevus rakenduse tegevuspangast
  • 1 stressijuhtimisega seotud tegevus rakenduse tegevuspangast

Kui oled meile andnud loa andmete küsimiseks Apple Healthist või Google Fitist, lisame sinu sammude ja une andmed automaatselt.

Kui märgid oma päevaplaanis olevad tegevused tehtuks uueneb päevaskoor automaatselt.

Igal esmaspäeva hommikul saadame sulle nädala kokkuvõtte.

Mõtle päevaskoorist kui töövahendist, mis aitab sul oma tervist teadlikumalt juhtida. Kui mõni päev peaks vahele jääma - ära muretse! Alusta lihtsalt uut päeva uue hooga.

Tegevuspank

Internet on täis üldsõnalisi tervisesoovitusi ja sinu elustiiliga sobivaid praktilisi ning teaduspõhiseid nõuandeid on tihti keeruline leida.

Seetõttu oleme Activate rakendusse lisanud üle saja teaduspõhise ja praktilise soovituse liikumise, toitumise, une ja stressi iseseisvaks juhtimiseks. Üllatavad, ent toimivad väikesed terviseampsud ning häkid, mida on lihtne oma päevakavasse lisada ja kohe proovima asuda.